kdo jsmeKDO JSEM? dobřePRACUJI DOBŘE?   dolarKOLIK STOJÍM?     napište miNAPIŠTE MI

Kurzy češtiny a psaní

výuka

Dospělost má jednu obrovskou výhodu: Člověk si může vyselektovat ze života zbytečnosti, vykašlat se na celé logaritmy nebo buněčnou stavbu listu japonského javoru a zaměřit se čistě na to, co ho opravdu zajímá a co mu k něčemu bude. Lekce češtiny i psaní jsou určené pro každého, kdo má problém napsat dobrý čistý text a – co je nejdůležitější – odmítá se s tím smířit.

Lekce češtiny

Každý člověk by měl ovládat svoji mateřštinu. Chápu, že pro někoho je to asi tak snadné, jako pro mě ty proklaté logaritmy, derivace a analytická geometrie… Fuj. Naučit se dobře česky ale nemusí být žádná fuška ani pro technicky zaměřeného člověka. Jazyk je pouhopouhý systém znaků, který má určitá pravidla. Řídící prvky definují závislé prvky a dosazují se do pozic, ze kterých jasně vyplývá způsob správného zápisu slov i vět. V první řadě se zaměříme na nejčastější chyby, které umí (nejen) v práci spískat pořádnou ostudu. Naučím vás fígle, díky kterým vás žádné chytáky už nikdy nechytnou.

Kurzy psaní

Reklamní text musí být srozumitelný, čtivý a schopný zaujmout svůj cíl. Jen tak dokáže přeměnit čtenáře v zákazníka. Že je to nad vaše síly? Ale kdeže! Povedu vás, poradím, vše vysvětlím na konkrétních příkladech. Naučím vás stavět kostru textu, dávkovat informace a vybírat ta správná slova. A taky škrtat, škrtat, škrtat. To je v copywritingu základ. Jak se říká – nedám vám rybu, ale naučím vás rybařit. Uvidíte, že se to vyplatí.

Chcete si odfrknout od práce a utéct mimo realitu? Zaměřme se na tvůrčí psaní. S copywritingem má společná písmenka, jinak jde o úplně jinou disciplínu. Budu vaším mentorem, naučím vás stavět zápletku, budovat napětí, pracovat s charaktery a zhmotnit nové světy.

Nota bene…

  • Lekce vám ušiju přesně na míru.
  • Pokud se nedomluvíme jinak, lekce probíhají online.
  • Lekce trvá standardně 90 minut.
  • Cena je stanovena za lekci.
  • Mohu uspořádat workshop a proškolit celý tým. Cenu i formu pak řeším individuálně.

Potřebujete lekci?